Apie mus

„SUNAMUS“ – šviesos ir technologijų namai, kur rasite visus elektros instaliacijos, apšvietimo, protingų namų, ir kitus susijusius produktus bei paslaugas – nuo projekto iki įgyvendinimo. Čia siūlome kompleksiškus sprendimus protingiems namams – nuo paprasčiausios rozetės iki sudėtingų namų automatizavimo bei apšvietimo sprendimų, apimančių projektavimo, instaliavimo ir paleidimo darbus!

Šiandien galvodami apie nuosavą būstą sprendžiame ne tik jaukumo ir interjero klausimus, bet vis dažniau susimastome apie jų energetinį efektyvumą, eksploatacijos paprastumą ir sistemų saugumą, tai ir atspindi „sumanaus namo“ (angl. smart house) koncepcija. „SUNAMUS“ tikslas – suteikti klientams atsakymus  ir padėti protingai investuoti į technologijas bei nesirūpinti, kas galėtų suprojektuoti, suskaičiuoti biudžetą ir įdiegti pasirinktą sprendimą kartu su visa elektros sistema. Pagrindinis mūsų veiklos principas – viskas po vienu stogu. Apsilankęs salone žmogus ne tik gaus dešimtmete patirtimi pagrįstas rekomendacijas, kokius produktus rinktis, tačiau čia pat galės ir susiprojektuoti bei užsisakyti įdiegimo paslaugas, kitaip tariant – sutaupoma ir laiko, ir vargo.

Kasdien bendradarbiaudami su interjero dizaineriais, statybų rangovais, projektuotojais, matome, kad vis daugiau vystytojų ir paprastų gyventojų suvokia protingų namų ir protingo apšvietimo reikšmę – biure tai gali lemti nuovargį akims, namuose – netgi nuotaiką. Būtent į tai dėmesį kreipia pasauliniai šviesos sprendimų gamintojai, o „SUNAMUS“ dar ir patars kaip tai įgyvendinti bei suteiks priemones.